Wybór optyka - Nathaniel

 

Przedstawialiśmy już optyków od Noblesville po Michigan City, ale nasz kolejny wyróżniony optyk, Nathaniel, jest wyjątkowy. Ma on przywilej przemieszczania się od gabinetu do gabinetu i pomagania pacjentom z wielu miejscowości w stanie Indiana w znalezieniu idealnej pary okularów. Ulubioną częścią pracy Nathaniela jest to, że tak naprawdę nie ma typowego dnia, ponieważ ma on możliwość pracy z wieloma lekarzami i pacjentami, często dokonując szybkiego, efektownego wyboru oprawek, podczas gdy w inne dni rozwiązuje istniejące zamówienia dla pacjentów Midwest Eye Consultants. Każdy dzień jest nowy, ekscytujący i pełen wyzwań.

Nathaniel wierzy, że tym, co wyróżnia Midwest Eye Consultants jest zrozumienie motywacji i potrzeb pacjentów, co w pełni realizuje przy każdym doborze oprawek i soczewek. Słuchanie zapewnia, że pacjenci są najlepiej wyposażeni w oprawki i soczewki, które naprawdę działają najlepiej dla nich, ich branży i hobby. Jego ulubioną częścią pracy jest zapewnienie sukcesu swoich pacjentów w ich nowych wyborach okularów poprzez zarówno modę jak i funkcjonalność.

Wybierając oprawki dla pacjenta, Nathaniel szuka uśmiechu, który pokazuje, że pacjent dobrze się czuje z wyborem i że jego osobowość jest dobrze reprezentowana. Jego ulubione oprawki to Oakley Latch 008

(na zdjęciu). Posiadanie szerszego kształtu twarzy zawsze było wyzwaniem dla jego stylistycznych pragnień, a ta oprawka Oakley zapewnia szeroki i modny okrągły kształt, w którym widział, że inni wyglądają świetnie! Oprawka ta jest oryginalnie przeciwsłoneczna, ale on zdecydował się wyposażyć ją w przezroczyste soczewki do codziennego noszenia.

Pamiętaj, aby szukać tagów Optician's Pick Pinterest, aby zobaczyć inne wybory od naszych innych optyków!

Witold Solo

Dyplomowany mistrz optyki okularowej

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Polecamy usługi hurtowni optycznej AVM Lenses. Prowadzi ona sprzedaż miedzy innymi okularów do komputera, oraz soczewek progresywnych.